vidpovid to be...

  •  

Склад Гурту

Ви відчували колись , як захоплює подих бачення , як пристрасно і вільно мчить метеорит ? Так ось , гурт «Відповідь to be » -  це і є , сучасний , незалежний метеорит ! Жаданий смак життя , потреба у відчутті  драйву та неминуче бажання створювати  музику об’єднала  чотирьох  самовпевнених  хлопців , які  почали відверту розмову зі своїми слухачами.

                 

Віталій Голуб ( вокал ) – Мукачево , Київ .

Засновник , автор хітів  - людина у якої на все є відповідь !  Склад потужних чоловічих  якостей , затвердився вибором класу ударних інструментів , з чого і почалась стрімка ціль творити музику . У рідному місті Мукачево , фронт - мен працював з багатьма музичними колективами , але доля вирішила , що його місце у серці України (м. Київ) . Пристрасний до якісного рівня у музиці і житті , Віталій  збирає вогняну банду професійних музикантів і кладе твердий фундамент гурту «Відповідь to be» .

Роман Катрук ( гітара ) Путивль , Київ.

Запалююча ланка гурту – талановитий музикант , який працював у  багатьох поп та рок-проектах  України і за кордоном . Особистість , яка відчуває сучасний стиль , має художній смак і вражає своїми поглядами на життя - стає  невід’ємною частиною гурту і зі страсним бажанням вносить свої професійні здобутки. Безмежна потреба до музики  - опалює струнами гітари серця слухачів , що створює потаємний діалог між гуртом  та шанувальниками.

Вадим Черноволенко ( барабани ) м.Київ .

Ударний елемент запалу , професійний барабанщик , який є серцем і ритмом гурту . Один з перших , хто розпочав відповідь і пройшов всі її етапи , зробивши висновок , що професійні відносини  не є важливішими ніж людські . Тому що гурт живе і розвивається лише в колі  особистостей  схожих професійними рівнями і сучасним художнім мисленням.  «Відповідь to be»   це є тому підтвердження !

Володимир  Караман ( бас-гітрара ) Миколаїв , м. Київ .

Володар великих майданчиків , професійний музикант , який зайняв успішне місце серед музикантів за кордоном та грав з найкращими командами України - стає заключним ланом  метеориту під назвою «Відповідь to be».  Його непідкупна енергійність при тонкому відчутті  краси мінімалізму створює  на сцені розряд ,  який проходить через весь майданчик , розширюючи рамки сприйнятого , що приводить слухача у захват!

 

***

 

P.S.  «Відповідь to be»  є колом особистостей схожих  метою та мрією створити не створене !!!

Орг. Питання

З питань виступів гурту та шнших організаційних питань звертатися:

Тел: ‎+38 (063) 232 27 62

VK

Календарік

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Яндекс.Метрика

Design by: tvoyareklama.com.ua